YASAL UYARI

Rana Korkunç tarafından bu sitede paylaşılan veya yayımlanan tüm içerik ve eserler ile verdiği eğitimler tıbbi tedavi, tanı ya da öneri niteliği taşımamaktadır. Söz konusu bilgiler ziyaretçileri/danışanları-müşterileri bilgilendirme amaçlı olup sağlık hizmeti niteliğinde değildir. Verilen bilgiler hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmamalıdır. Tanı ve tedavi mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen doktorunuza başvurunuz. Eğitim, seans ve hizmetlerimize katılım için fiziksel-zihinsel-duygusal olarak sağlıklı olmanız gerekir. Aksi halde bu konularda tıbbi uzman desteği almanız gerekmektedir.

Sitede yayımlanan yazılar, videolar, görsel malzemeler ile çalışmaların isimleri, içerikleri ve görsel malzemeleri aksi belirtilmedikçe Rana Korkunç’ a aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nca koruma altındadır ve kısmen dahi alıntı yapılamaz. Tanıtım amaçlı dahi her türlü alıntı yapabilme hakkı elde etmek için yazılı izin alınması gerekmektedir.

Gizlilik ve Güvenlik

Sitemize ve/veya e-bültenlerimize üye olmak için girmiş olduğunuz tüm bilgiler, 3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır.

Sitemiz iletişim formlarından girmiş olduğunuz tüm bilgiler, 3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır.

Sitemiz bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni hizmetler hakkında bilgiler vb. gönderebilir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp-almama konusunda her türlü kişisel seçimlerini üye olurken doldurdukları “üye formu” ile yaparlar ve sonrasında bu seçimlerini değiştirebilmektedirler.

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz.
Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Tanımadığınız ortamlardan ve/veya güvenmediğiniz bilgisayarlardan sitemize giriş yapmamanızı öneririz.

Ayrıca, danışmanlık hizmeti sunduğumuz kurum ve kişilerin isimleri ve bizimle paylaştığı tüm bilgiler ilgili danışmanın oluşturduğu ve dışarıdan anlaşılmayan bir dosya halinde kilitli dolaplarda saklanmaktadır. Gerek danışanın yakını gerekse de kurumu dâhil hiç kimseyle paylaşılmamaktadır. Merkezimizde izin alınmadan sesli ve görüntülü kayıt alınmamaktadır.

Merak ettiğiniz konular ve şikâyetleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Rana Korkunç
Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri